Tęsknota za pełnią życia, poszukiwanie źródeł takiego życia i jego niezwykłe owoce – temu chcemy się przyjrzeć w 37 epizodzie podkastu Otwarte serce. Jednym z pięknych owoców życia w pełni jest naturalna postawa współczucia i miłości wobec każdego bez wyjątku człowieka, po każdej stronie konfliktu, a to wciąż wielki problem dla większości chrześcijan.
Przyjrzymy się przez moment praktyce – towarzyszenia duchowego. Takie towarzyszenie jest sposobem wsparcia na drodze rozwoju, nie ma tam osądów, doradzania, jest za to otwartość na to, by każde życiowe doświadczenie, również to negatywne moralnie służyło wzrostowi i przemianie. Zobaczymy jak pragnienie pełni życia może nas skonfrontować z naszymi iluzjami na ten temat, a także jak bardzo potrzebujemy integralnego wzrostu, który uwzględni życie duchowe, emocjonalne, umysłowe i cielesne. Na drodze ku pełni życia potrzebujemy pokarmu, potrzebujemy źródła życia i odkryjemy, że takie źródło bije w naszym sercu. To odkrycie może naprawdę wiele zmienić, chcesz spróbować – to zaczynajmy.

Spotkania w cyklu Kontemplacyjny wymiar Ewangelii odbywają się na platformie Zoom w każdą niedzielę o 11:00, wszyscy chętni mogą w nich uczestniczyć poprzez link:
https://wojciech555.clickmeeting.com/kontemplacyjny-wymiar-ewangelii

Rozważasz wsparcie tego kanału i mojej pracy oto jak to zrobić – kliknij na link:
https://docs.google.com/document/d/1qSixAlQL1x0lSLZOapg78T7B7BOFw4gPHT6zjZ4p6b4/edit?usp=sharing